День незалежності України у місті Симферополь

24.08.2010

Ввечері, 24 серпня, в День незалежності України у кримській столиці відбувся святковий концерт, який розпочався о 19.00 годині і який зібрав декілька тисяч глядачів.Відкрив святковий захід мер міста Симферополя Геннадій Бабенко. Він привітав кримчан і гостей півострова зі святом і розповів, що в цьому році для розвитку міста було виділено близько двох мільйонів гривень з бюджету України, які пішли на будівництво и ремонт доріг, на проведення каналізації, на рішення проблем із водопостачанням на петровській балці. За його словами раніш Симферопіль таких грошей від уряду країни не отримував. Крім того, 26 вересня передбачається відкриття ветеринарної клініки, в котрій тваринам будуть робити операції зі стерилізації.

В ході святкового концерту перед святковою публікою виступила вокальна арт-група «Калейдоскоп», студія фламенко Олени Геріх, а також факіри і фокусники. Театр бойових мистецтв «Тянь Лун» показав глядачам національну битву драконів.

І, звісно, не відбулося без приємного, але всіма очікуваного сюрпризу-подарунка – адже почесним гостем на святкуванні став козацький театр характерників «Отаман», що прибув з Одеси із привітальною новою захоплюючою програмою, яку у захваті зі шквалом оплесків прийняли вдячні глядачі!

 

 

 


 

 

 

"Міжнародний Комітет Всеукраїнського Козацтвa"