У Запоріжжі кандидату в Президенти України
Віктору Януковичу
вручили старовинну козацьку шаблю і булаву

29.01.2010

Як передає кореспондент УНІАН, власником одразу двох історичних цінностей - козацької шаблі та булави XVII століття став сьогодні кандидат у Президенти України Віктор Янукович. Старовинна шабля, булава і пернач - символи козацької доблесті було вручено йому сьогодні на зустрічі з представниками Спілки козаків "Військо Запорозьке", що відбулася на території Національного заповідника "Острів Хортиця" в Музеї історії Запорізького козацтва.

Після підписання декларації, що передбачає ухвалення Закону "Про козацтво України", шаблю було вручено кандидату в Президенти України Верховним отаманом, генерал-хорунжим Олександром Панченком. А булаву, яка традиційно вручалася в середовищі козаків тому, хто йде в доленосний похід, передав кандидату присутній на підписанні декларації єпископ Запорізький і Мелітопольський Йосип.

Приймаючи дари, Віктор Янукович наголосив, що вручення їх для нього дуже символічне, а також зазначив, що розуміє, яку відповідальність бере на себе, і пообіцяв всіляко підтримувати козацтво, "оскільки воно виконує дуже велику роль в патріотичному вихованні молоді".

 

 

 


 

 

 

"Міжнародний Комітет Всеукраїнського Козацтвa"