Міжнародний Комітет Всеукраїнського Козацтва та Одеське обласне козацьке товариство «Південний оперативний козацький округ».

З радістю повідомляємо про те, що об’єдналися дві козацькі організації – Міжнародний Комітет Всеукраїнського Козацтва та Одеське обласне козацьке товариство «Південний оперативний козацький округ». Між ними була підписана угода про співпрацю у благодійному напрямку, метою якої є розробка та проведення урочистих заходів, свят для наших дітей. І першим плодотворчим результатом цієї співпраці є проведення Новорічного свята для малозабезпечених прошарків населення. Керівництвом Одеського представництва Національного Фонду соціального захисту матерів і дітей «Україна - дітям» разом з Міжнародним Комітетом Всеукраїнського Козацтва та Одеським обласним козацьким товариством «Південний оперативний козацький округ» 10 січня 2010 року о 14.00 в Одеському Палаці Спорту організовується благодійний концерт «Новорічні пригоди козаків» для дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей м.Одеси, Ілічівська, Овідіополя.

 

 

 
Керівництвом Одеського представництва Національного Фонду соціального захисту матерів і дітей «Україна - дітям» разом з Міжнародним Комітетом Всеукраїнського Козацтва та Одеським обласним козацьким товариством «Південний оперативний козацький округ» 10 січня 2010 року о 14.00 в Одеському Палаці Спорту організовується благодійний концерт «Новорічні пригоди козаків» для дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей м.Одеси, Ілічівська, Овідіополя.

У Новорічному святі беруть участь відомі артисти України, а також дитячі колективи з м.Одеси.
Свято відбудеться за підтримки Одеської обласної ради на чолі зі Скориком М., Губернатором Одеської області Сердюком М., міської ради м.Одеси.

 

 

 

"Міжнародний Комітет Всеукраїнського Козацтвa"