Змагання з акватлону присвячені до Дня захисника Вітчизни.

    

Вже традиційними стали в Одесі змагання з акватлону (підводної боротьби в ластах). З кожним роком цей екзотичний вид спорту приваблює все більшу кількість прихильників і спортсменів. Також розширюється географія. У 50-ти метровому басейні одеської морської академії зібралося понад 50 учасників відкритого кубку одеської області, присвяченого Дню захисника вітчизни.


Приїхали плавці з багатьох регіонів України. Як і раніше організаторами виступили Міжнародний комітет всеукраїнського козацтва, школа безпеки МНС, "Фрог-клуб" і "Громадянский корпус". У боротьбі за лідерство змагалися як хлопці так представниці прекрасної статі. Дівчата володіючи прийомами підводного бою витончено змагалися в товщі води.

Сьогодні акватлон динамічно розвивається спортивна дисципліна. Організовані і працюють секції у всіх областях країни. Перспективи наших підводних бійців створення національної збірної і вихід на міжнародну арену. Участь у світових першостях.

Найближчим часом збереться оргкомітет річного турніру "Водний світ", який планується провести у берегів Кинбурской коси. В рамках цієї першості також відбудуться семінари з систем виживання, дайвінгу та бойового самбо.

 

23.02.2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Міжнародний Комітет Всеукраїнського Козацтвa"