Наближається 23 лютого, яке святкують як День захисника Вітчизни.

  

Наближається 23 лютого, яке святкують як День захисника Вітчизни. Цього дня ми віддаємо дань поваги і вдячності тим, хто мужньо захищав рідну землю від загарбників, а також тим, хто у мирний час несе нелегку і відповідальну службу.

Разом з цим, Міжнародний Комітет Всеукраїнського Козацтва особливу увагу приділяє святкуванню цього дня як Дня справжніх чоловіків, наших захисників у широкому розумінні цього слова.

Разом з громадською організацією «Козацька дитяча організація юних рятівників «Школа безпеки»», Міжнародний Комітет Всеукраїнського Козацтва організовує проведення підготовчого етапу міських змагань, які присвячені Дню захисника Вітчизни, на воді учнями одеських шкіл, ліцеїв та інших учбових закладів, метою яких є популяризація серед дітей і молоді здорового і безпечного образу життя, формування свідомого і відповідального відношення до особистої і громадської безпеки.

На цей час Міжнародний Комітет Всеукраїнського Козацтва на чолі Верховного отамана А.В Соколова веде перемови з представниками Одеських вузів, таких як ОНПУ і ОДЕУ, що стосуються місця проведення змагань, тому що основний нахил змагань іде на демонстрацію навичок поведінки на воді в екстремальних умовах, а також надання першої медичної допомоги тим. Хто постраждав на воді.

 

 

 

 


 

 

 

"Міжнародний Комітет Всеукраїнського Козацтвa"