Звернення до Ради ректорів вищих навчальних закладів Одеського регіону

  

Враховуючи прагнення Міжнародного Комітету Всеукраїнського Козацтва до  виховання молоді в дусі патріотизму, розуміння пошани та гордості  до неї, голова МКВК, верховний отаман Андрій Соколов  звернувся до Ради ректорів вищих навчальних закладів Одеського регіону з пропозицією співпраці   у розвитку сучасного козацтва ГО “Міжнародний Комітет Всеукраїнського Козацтва” та студентів ВУЗів міста Одеси.

Було розроблено програму взаємодії між студентами Одеських ВНЗ та школярами нашого міста.(програма)
Таким чином, 4 листопада 2011 року на черговому засіданні Ради ректорів  на чолі з  Сергієм Степаненко, головою Ради ректорів, було прийнято рішення щодо підтримки ідеї МКВК. Це, насамперед, один з чергових етапів в існуванні сучасного українського козацтва, спрямованого на козацько-лицарське виховання молоді України та збереження культурно-історичної спадщини, врегулювання взаємовідносин між козацтвом та суспільством.

Під час засідання Ради ректорів приймали участь майже всі ВНЗ Одеського регіону та голова обласної Ради студентського самоврядування, який виступав від імені сучасної молоді. Черговим етапом планується зробити обговорення на декількох рівнях самої програми, тобто з метою врахування пропозицій сучасної молоді.

Такий широкий спектр учасників свідчить про актуальність та зацікавленість суспільства у розвитку сучасного козацтва.

 

 

 


 

 

 

"Міжнародний Комітет Всеукраїнського Козацтвa"