Лист голові адміністраціі президента України С.В.Льовочкіну.

Голові Адміністрації
Президента України
С.В. Льовочкіну

Від 24.03.2010р.№ SA 0900

Шановний Сергію Володимировичу!

Щиро вітаю Вас з обранням Голови Адміністрації Президента України і звертаюсь до   Вас, як громадянина вільної, незалежної України, який бачить своє майбутнє в побудові демократичної держави – рівноправного члена Європейської спільноти, могутньої, впливової та процвітаючої. 
Від імені всього складу Міжнародного Комітету Всеукраїнського Козацтва вітаємо Вас  з         призначенням  на таку відповідальну посаду. Сподіваємось, що з перших днів  ми відчуємо   позитивні результати даного призначення.
Міжнародний Комітет Всеукраїнського Козацтва продовжуючи свою програму  єднання ментального  поля всіх Слов'янських народів у єдине,  вважає,  святкування 65-ої Річниці Перемоги у Великій Вітчизняній Війні 1941-1945 рр. одним з найвизначніших етапів для народів України та Росії у цій програмі.
Тому, ми хочемо запропонувати включення до програми святкувань проведення спільного параду Українсько-Російських Військових Морських Сил у місті-герої Одесі. У цьому параді можуть прийняти участь як козаки Міжнародного Комітету Всеукраїнського Козацтва  так і  інші козацькі організації  України та Росії. Вагомість одночасно проведених спільних парадів у двох містах-героях України Севастополі та Одесі навіть складно уявити. Політичний аспект цієї дії перевершить всі очікування.
Розуміючи сьогоднішній економічний стан держави,  ми розробляємо таку форму даного дійства, що бюджет Української сторони буде зведений практично нанівець.

 

 

 
Для успішної та ефективної роботи в цьому напрямку прошу Вас розглянути можливість включення  Міжнародного Комітету Всеукраїнського Козацтва до Координаційної Ради з проведення Святкування 65-ої Річниці Перемоги у Великій Вітчизняній Війні 1941-1945 рр., створеної за указом № 403/2010 Президента-Гетьмана України В.Ф. Януковича.

 

З повагою
Верховний отаман


Голова комітету з питань міжнародних зв’язків
ради при президентові України
А.В. СОКОЛОВ


 

 

 

 

"Міжнародний Комітет Всеукраїнського Козацтвa"