Положення про Проведення І підготовчого етапу міського збору-змагання «Школа безпеки», що присвячений Дню Збройних сил України

Підстава: організаційно-методичні вказівки на 2011 рік начальника цивільної оборони Одеської області - голови Одеської державної адміністрації від 24.02.2011 № 1, план спільних заходів з організації підвищення готовності цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в системі освіти Одеської області на 2011 рік.

Місце та час проведення: 9 грудня 2011 року о 11-00 Спортивна зала заводу «Краян».

Склад учасників: У зборі-змаганні приймають участь команди Одеських шкіл, ліцеїв, та інших навчальних закладів.

Кожна команда складається з 8-ми юнаків та 2-х дівчат 1995-1997 років народження. До 1 грудня 2011 року кожна команда повинна надати до Координаційної Ради Дитячої організації юних рятівників «Школа Безпеки» заявку згідно додатку №1.

Мета заходу:
підготовка учнів старшої вікової групи до дій у випадку надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру популяризація здорового та активного способу життя, залучення дітей та молоді до занять прикладними видами спорту, які спрямовано на підготовку людини до дій у НС, надання само- та взаємодопомоги, військово-патріотичному вихованню молоді, сприянню поширенню та розвитку в області ДОЮР «Школа безпеки».

Організатори: Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Одеської області, Одеський обласний інститут удосконалення вчителів, Управління освіти і науки Одеської міської ради, КУ «Одеський обласний центр екстремальної медицини і медицини катастроф», Одеський обласний стрілецько-спортивний клуб ТСО України, Дитяча організація юних рятівників «Школа Безпеки», Міжнародний комітет Всеукраїнського козацтва, ГО «Молодіжна паланка».

Організатори забезпечують: матеріально - технічну базу для проведення заходу, висвітлення заходу у засобах масової інформації, створення умов для безпечного проведення заходу.

План проведення заходу:

 1. Лінійка, шикування, відкриття змагання.
 2. Виконання командних конкурсних завдань (умови у додатку №2).
 3. Лінійка, закриття змагання, нагородження переможців.

Визначення переможців:
Переможці визначаються на кожному етапі збору-змагання.

      Загальнокомандну перемогу отримує та команда, яка набрала найменшу кількість балів (бали нараховуються згідно місцю зайнятому командою в етапах збору-змагання).

 

Додаток №1

Заявка на участь команди у зборі-змаганні

___________________________________________
(назва команди, навчальний заклад)

 


№ШП

ШБ учасника

Клас/група

Дата народження

Відмітка лікаря

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток №2

Умови проведення конкурсних завдань:

 1. «Допомога». Команда у складі 4-х чоловік за сигналом одягає комплект 313, проходить умовну смугу перешкод, що імітує зону техногенної аварії. Самостійно виготовляють ноші для переноски пораненого та надають йому необхідну дорогу при травмі - синдром тривалого здавлення кінцівки. Фіксується загальний час проходження, додаються штрафні 5 секунд за помилки при проходженні смуги перешкод та помилки у наданні медичної допомоги.
 2. «Стрілецька Смуга перешкод». За сигналом члени команди по одному проходять смугу перешкод. У кінці смуги перешкод кожний член команди виконує постріл з пневматичної гвинтівки по мішені. Наступний член команди стартує тільки після повернення попереднього. У конкурсі фіксується загальний час проходження, додаються штрафні 5 секунд за кожну помилку на смузі перешкод, сума залікових балів відрахуються від загального часу проходження конкурсу.
 3. «Конкурс капітанів». Капітани команд повинні провести неповну розбору-зборку автомата Калашникова вклавшись у існуючі нормативи. При перевищенні ліміту часу додаються штрафні 10 секунд.
 4. «Снайпер». 2 члена команди проводять по 3 пробних та 5 залікових пострілів з пневматичного пістолета по мішені.
 5. «Перетягування канату». Проходить за олімпійською системою.
  Команда, що зайняла перше місце отримує 2 бону сні хвилини, друге 1,5
  хвилини, трете 1 хвилину.
 6. «Армспорт». По 2 члена команди приймають участь у боротьбі на
  руках.
 7. «Козаки богатирі». Один член команди бере дві гирі вагою по 16 кг. та іде з ними по залу. Перемогу одержує той, хто пройде найбільший час.
 8. Тестування з медицини. Команди відповідають на тести з надання першої медичної допомоги потерпілому в НС.


Головний суддя збору-змагання Голова ДОЮР «Школа безпеки»

Тішаєв О. А.

 

 

 

 

 


 

 

 

 

"Міжнародний Комітет Всеукраїнського Козацтвa"