Програма співпраці ГО “Міжнародний Комітет Всеукраїнського Козацтва” та студентів ВУЗів міста Одеси з метою розвитку сучасного козацтва.

Козацтво як предмет наукових пошуків, а також як необхідний та можливо, головний розділ у шкільній програмі предмета „Історія України» – з цією метою було запропоновано розробити цю програму,  запроваджуючи ідею виховання підростаючого покоління в національному дусі, відданості своїй Батьківщині, знань і популяризації історії героїчного  минулого й розвитку духовних досягнень українського народу.
Виконавцями цієї програми будуть:  як голова ГО “МКВК”, клуб ветеранів спеціальної розвідки “Фрог-клуб”, патріотичний Союз “Гвардія” , Козацька школа безпеки та студенти ВУЗів м.Одеса, за підтримкою Ректорів цих ВУЗів.
Для більшої зацікавленності молоді у впровадженні виконання даної програми було заплановано проведення змагального  метода, тобто на базі ВУЗів м.Одеси провести патриотичні ігри такі як:

  1. Квест.
  2. Страйкбол.
  3. Конкурси на визнання творчої натури.
  4. Студент як приклад для школярів.
  5. Школа безпеки.

КВЕСТ — військово-спортивна гра. Ідея гри - імітація бойових дій, схожих на військові навчання. Студенти отримують завдання на визначену тему та шляхом виконання певних дій, орієнтування  досягають мети.
Спочатку проводяться змагання безпосередньо в кожному ВУЗі між студентами різних курсів, у яких  виявляються найсильніші. Потім змагання проводяться між ВУЗами м.Одеси .
СТРАЙКБОЛ  -  ролева командна гра військово-тактичного напряму із залученням небойової зброї. В процесі гри учасники імітують дії різних озброєних структур, виконуючи поставлені сценарієм завдання. Як озброєння гравці використовують так звану «м'яку пневматику», що приводиться в дію електродвигуном, Грін газом, СО2 або так званим "спрінгом". У процесі гри студенти мають змогу ознайомитися зі зброєю та навчитись  користуватися нею.
КОНКУРСИ НА ВИЗНАННЯ ТВОРЧОЇ НАТУРИ — проведення творчих конкурсів (малюнку, танцю та інших) з тематикою української культури.
СТУДЕНТ ЯК ПРИКЛАД ДЛЯ ШКОЛЯРІВ — дає можливість студентам прявити себе як вчителя, знайомити школярів з  історією як нашої країни, так і українського козацтва.
ШКОЛА БЕЗПЕКИ — із залученням Козацької школи безпеки надати можливість студентам провести дні безпеки для школярів, де підготовлять  та навчать правилам безпеки на воді, при пожежах та поведінки у екстримальних ситуаціях.
     Таким чином, за підтримкою Ректорів ВУЗів м.Одеса всі разом ми маємо нагоду відродження Українського козацтва та направити молодь України на вірний шлях до здорового способу життя, сформувати в них відчуття згуртованості.
     Більш детальний розгляд програми співпраці у розвитку козацтва сьогодення між студентами ВУЗів м. Одеси  ГО “Міжнародний Комітет Всеукраїнського Козацтва” надасть  на з'їзді Ради  ректорів вищих навчальних закладів Одеського регіону у вигляді наглядної презентації.

 

З повагою,
Верховний отаман
Міжнародного Комітету
Всеукраїнського Козацтва
Генерал козацтва
Голова комітету з  питань                                                             А.В. Соколов
Міжнародних відносин
Ради українського козацтва        
при Президентові України

 

 

 

 

 


 

 

 

 

"Міжнародний Комітет Всеукраїнського Козацтвa"