Нагородження почесними грамотами від губернатора нашого регіону з нагоди Дня Українського Козацтва членів Міжнародного Комітету Всеукраїнського Козацтва.

Для Міжнародного Комітету Всеукраїнського Козацтва стало доброю традицією кожного року масштабно святкувати День Українського Козацтва, який припадає на 14 жовтня. Цей день співпадає з православним святом Покрови Пресвятої Богородиці, яка впродовж століть надихала славних козаків та була захисницею українського козацтва. Так і цього року цей день не став виключенням. Міжнародний Комітет Всеукраїнського Козацтва спільно з клубом ветеранів спеціальної розвідки “Фрог-клубом” та патріотичним Союзом “Гвардія” провели яскраве свято 14 жовтня 2011 року на території Кулікового поля, присвяченого Дню Українського козацтва.

Враховуючи чималий вклад у розвиток українського козацтва та культури в цілому, завдяки членам нашої організації Міжнародний Комітет Всеукраїнського Козацтва в особі Верховного отамана А.В.Соколова звернувся до губернатора Одеської обласної державної адміністрації Е.Л. Матвійчука з проханням відзначити почесними грамотами від губернатора нашого регіону з нагоди Дня Українського Козацтва деяких членів громадської організації. Клопотання було підтримано та під час урочистого святкування було нагороджено наступних членів Міжнародного Комітету Всеукраїнського Козацтва: В.М.Кусія, О.О.Гаврилюка, Е.Л.Левченко, А.В.Услова, Л.В.Пермінова представником державної обласної адміністрації Головою комітету зі сприяння розвитку козацтва в Одеській області - О.Й.Дряміним.

Разом з цими приємними подіями, на жаль, клопотання щодо відзначення державною нагородою від Президента України — медаллю “За працю та звитягу” - було відхилено, а точніше не було підтримано Депутатами Одеської міської Ради — О.О.Гончаренко та Г.Л.Трухановим, які на превеликий жаль, мабуть, вважають, що вклад у розвиток національного відродження, патріотичне виховання молоді та благодійної діяльності членів Міжнародного Комітету Всеукраїнського Козацтва, які щорічно не тільки оздоровлюють більш ніж 5 тисяч дітей з малозабезпечених сімей, а й вкладають душу у сприяння розвитку національної ідеї — ідеї відродження людських взаємовідносин — є недостатнім та недоцільним для відзначення державною нагородою, а представники їх об'єднань та ті, що не є представниками простого народу, — гідні таких нагород.

    Але Міжнародний Комітет Всеукраїнського Козацтва не зупиняється на цьому, а навпаки з кожним разом доводить, що людяність, духовність та моральні якості все ще існують в нашій державі.

 

 

 


 

 

 

 

"Міжнародний Комітет Всеукраїнського Козацтвa"