Лист отаманам козацьких організацій України на підтримку

"Мамаєвої Слободи"

У К Р А Ї Н С Ь К Е      К О З А Ц Т В О

 

Рада козацьких отаманів України


Офіс:
вул. Командарма Каменєва, 8, корпус 6, к. 205
м. Київ, 01008, Україна

Телефон/факс:
 +38(044) 254-30-54   

Електронна адреса:  
ukrainian.cossak@gmail.com
info@runk.org.ua

 

« 16 » вересня 2010 р.

Отаманам козацьких організацій України

 

Шановні панове отамани!

13 та 14 жовтня 2010 року в Столиці України – м. Києві на «Мамаєвій Слободі» відбудуться змагання-поєдинок між сучасними українськими козаками – нащадками Славного Війська Запорозького Низового та козаками Всевеликого Війська Донського, Кубанського та Терського Військ Російської Федерації з козацького багатоборства (джигітовка, вправи зі зброєю, долання перешкод, стрільба з лука, плавання) на честь 1100 річниці відзначення свята Покрова Пресвятої Богородиці.


Ознайомитися з цією інформацією Ви можете на офіційному сайті "Мамаєвої Слободи" http://www.mamajeva-sloboda.ua/news.php?id=434.
Рада козацьких отаманів України на своєму засіданні 7 вересня 2010 р. розглянула питання щодо участі представників від козацьких організацій РКОУ у зазначених заходах і прийняла рішення допомогти ініціаторам у проведенні цього поєдинку, про що була направлено офіційного листа.

Ми згідні, що потрібно постійно нагадувати Світові про славні діла запорозьких козаків, які за Великого Гетьмана Богдана Хмельницького очистили українські землі від чужинців і створили унікальну державу козаків під назвою Військо Запорозьке; які загартували український народ і завжди відстоювали та захищали його інтереси. Українські козаки пройшли всі неозорі простори сучасної Росії, освоїли терени багатьох країн світу та заснували там козацькі товариства.

Шановні панове отамани, просимо підтримати проведення поєдинку між українськими і російськими козаками, який має дуже велике значення для твердого засвідчення існування в сучасній Україні саме Українського Козацтва –  спадкоємця Запорозького козацтва.


Пропонуємо:
1. Направити листи електронною поштою на адресу "Мамаєвої Слободи" kozakmamay@mamajeva-sloboda.ua від ваших козацьких організацій на підтримку поєдинку та висловити у цих листах своє бачення щодо подальшого розвитку українського козацтва в незалежній Україні. Всі ваші листи будуть розміщуватися на офіційному сайті "Мамаєвої Слободи".
2. Направити листи електронною поштою на адресу Ради козацьких отаманів України ukrainian.cossak@gmail.com від ваших козацьких організацій в яких засвідчити вашу готовність взяти участь у заходах, які відбудуться 13 та 14 жовтня 2010 р. в м. Києві на «Мамаєвій Слободі».


Пропонуємо зібратися делегаціями від козацьких організацій для особистої підтримки українських козаків, які будуть брати участь у поєдинку.
На «Мамаєвій Слободі» ми зможемо спільно відсвяткувати 1100-річницю відзначення свята Покрова Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. Візьміть із собою козацькі прапори, гармати, майстрів національних бойових мистецтв, козацьких артистів, свої сім’ї та друзів.

Щиро вітаємо вас і ваших козаків від козацьких організацій України, Польщі, Австралії, США та Канади.

Хай Вам Бог допомагає дальше працювати для блага нашої традиційної Запорозької Січі та для нашої Неньки України.

Щасти Вам Боже на все добре!

СЛАВА УКРАЇНІ!                                                                       СЛАВА КОЗАЦТВУ!

 

Голова Ради козацьких отаманів України
Наказний Кошовий отаман Українського Вільного Козацтва

генерал-хорунжий УВК                                                                  Анатолій  Грива

 

 

 

 

 


 

 

 

 

"Міжнародний Комітет Всеукраїнського Козацтвa"