ГОЛОВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇВ
ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ Е.Л. МАТВІЙЧУКУ

ГОЛОВІ ДЕРЖАВНОЇ
 АДМІНІСТРАЦІЇ
В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Е.Л. МАТВІЙЧУКУ

Від 26.03.2010р. №0901

Шановний Едуарде Леонідовичу!


Вітаємо Вас з призначенням на посаду губернатора Одеської області  та сподіваємось, що без тривалих  затримок одразу ж почнеться  плідна робота  по наведенню в області порядку.

 

 

 
Ми, в свою чергу, запевняємо Вас в повній підтримці  нами  всіх Ваших дій спрямованих на це.  Наша організація за роки свого існування зарекомендувала себе як структура , яка всіма зусиллями намагалась не припустити хибного сприйняття історії нашим підростаючим поколінням. Сподіваємося і надалі   завдяки Вашій підтримці  займатися улюбленою справою. Тому, прохаємо Вас включити нашу організацію у комісію  з підготовки  святкування 65-ої  Річниці Перемоги у Великій Вітчизняній Війні. Використовуючи наш досвід  у проведенні масових заходів як на відкритих так і на закритих  майданах, а також  у таких установах як «Палац Спорту», ми із задоволенням  допоможемо зробити  Святкування  Великої Перемоги  в Одеській області одним із найяскравіших заходів  2010 року.

Враховуючи нашу плідну співпрацю з Командуванням Чорноморського Флоту  Російської Федерації та наміри нашого Президента В.Ф. Януковича   провести святкування разом з Воєнно-морським Флотом Російської Федерації, готові  спробувати провести переговори  з Командуючим Чорноморського Флоту  Російської Федерації про спільне проходження на параді військ, а також про те, щоб  до нашого порту завітав один з кораблів Чорноморського Флоту  Російської Федерації для проведення салюту на честь Дня Перемоги.
Міжнародний Комітет Всеукраїнського козацтва сподівається на підтримку наших ідей з Вашого боку.

 

З повагою
Верховний отаман


Голова комітету з питань міжнародних зв’язків
ради при президентові України
А.В. СОКОЛОВ


 

 

 

 

"Міжнародний Комітет Всеукраїнського Козацтвa"