17 квітня 2011 р. о.Травневий - "Квест"

Всі, хто хоч трошки цікавився військовою справою, розвідниками і диверсантами, безумовно знають про о. Травневий. Військова частина з підготовки диверсантів знаходиться у двох милях від Очакова у гирлі Дніпровсько-Бугського лиману, острів вкритий густою рослинністю, яка приховує від зацікавлених очей таємниці свого походження. Цей острів не зазначається на жодній цивільній мапі.

Проте 17 квітня 2011 року студентським клубам Одеських вищих навчальних закладів пощастило побувати на цьому острові і не тільки побувати, але й стати учасниками квесту, організаторами якого стали громадські організації «Міжнародний Комітет Всеукраїнського Козацтва», «ФРОГ-Клуб», «Сонячне місто», а також громадське формування «Козацька молодь». Під час квесту учасникам надалась можливість проявити себе справжніми розвідниками, проявити свої навички, яким вчать диверсантів і розвідників.

На жаль, неможливо пояснити, що таке квест, це необхідно побачити на власні очі, відчути на собі, через це потрібно пройи самому. Отримані відчуття не забуваються ніколи. Квест дає можливість перевірити себе, перевірити, на що ти здатен заради досягнення мети. Гра змушує йти до неї, не дивлячись на страх, втому. Квест викликає дух суперництва, прилив адреналіну. Неможна дозволити собі здатися, сказати, що не можу, все у твоїх руках. Сдавшись сам, ти підведеш свою команду. Необхідно рухатися вперед, тільки вперед і іноді навіть неважливо, куди саме вперед, важливо одне – ти обіцяв собі, що перемога буде за тобою. Потрібно встигнути, необхідно відшукати, досягти мети будь-якою ціною. Гра дає можливість зрозуміти, що не існує питань, на які немає відповідей, не існує місць, куди не можна дістатися.

Про переможців квесту буде оголошено пізніше.

 

 

 


 

 

 

"Міжнародний Комітет Всеукраїнського Козацтвa"