СВЯТО ВРОЖАЮ ОВІДІОПОЛЬСКОГО РАЙОНУ

26 вересня 2009 року відбулося грандіозне дійство у місті Овідіопіль - Свято врожаю Овідіопільського району. Побачили власнооч це яскраве святкування мешканці Овідіополя тільки завдяки ініціативі Адміністрації Овідіопільського району.
Були запрошені на свято філіал Міжнародного Комітету Всеукраїнського Козацтва разом з мисливським клубом "Караголь".Мисливський клуб "Караголь" подарував глядачам можливість випробувати свої військові таланти, що і незабарилися зробити овідіопільці, особливо хлопчаки - майбутні дорослі козаки, патріоти і захисники України.
У захваті були і дорослі, і маленькі глядачі від феєрично-незабутнього виступу артистів козацького театру характерників "Отаман" Міжнародного Комітету Всеукраїнського Козацтва.

 

 

 

 

Лицарський турнір не залишив байдужим нікого, адже майстерність артистів, їхнє вбрання просто вражали своєю схожістю з реальністю давніх часів!

Глядачі отримали неймовірні враження від свята та гарний настрій, який збережуть на весь наступний рік, з нетерпінням чекаючи нових зустрічей і нового "Свята врожаю"!

 

 

 

"Міжнародний Комітет Всеукраїнського Козацтвa"