СВЯТО КОЗАЦТВА У ШКОЛІ

Важко переоцінити роль козацтва в історії українського народу. З початку відродження козацтва на Україні Президентом України підписані Укази : «Про координаійну раду Українського козацтва», «Про національну програму розвитку Українського козацтва на 2002-2005 р.р.» і звісно «День Українського козацтва» від 7 серпня 1999 року № 966-99, святкується щорічно 14 жовтня.От і цього року 14 жовтня не стало виключенням. Незабутні враження подарували один одному Дрямін Олег – секретар Міжнародного Комітету Всеукраїнського Козацтва та учні 4-го класу Одеської школи № 78 на відкритому уроці, присвяченому святу «День Українського козацтва». Епіграфом до уроку біли слова «Не забувай, що ти дитина землі, що зветься Україна».

 

 

 

Дрямін Олег подарував школярам дійсно яскраве історичне дійство, присутні на якому учні та гості ніби перенеслися на час відкритого уроку з нашого 21 сторіччя у ті незабутні часи, коли жили козаки. На уроці можна було дізнатися все-все про життя козаків – побут і вірування, вбрання козацьке, знаряддя праці, страви козаків, обладнання козацьких осель тощо.

Цікаво і радісно було спостерігати за малечею, очі якої аж світилися від захоплення. Вони щіро раділи тому, що беруть участь у такому заході. Дітлахи із таким захопленням, гордістю відчували себе українськими козаками та козачками у своїх козацьких одежах, що можна тільки тішитися свідомості підростаючого покоління.
Учні продемонстрували надшвидке перевтілення з школярів у козаків, що дає змогу сказати з упевненістю, що доля козацтва України в надійних дитячих руках та у їхніх серцях і душах!

 

 

 

"Міжнародний Комітет Всеукраїнського Козацтвa"