ЮНІ КОЗАКИ ТА ОСІННІЙ ПРИЗОВ

За вікном добігає кінця жовтень, поступаючись місцем листопаду – прийшов час осіннього призову. Молоді хлопці, ще вчора учні одинадцятих класів, а сьогодні – опора, надія і віра у сильну та свідому українську молодь, що гідно нестиме службу у лавах славної української армії.
Днями відбулася урочисто-душевна подія – славні українські воїни-козаки відряджали своїх синів на службу до армії. Кому, як не їм не знати, що таке служба і її значущість у наші часи. Тому і з сумними очима, але з надією сподіваються і вірять, що їхні сини будуть їхньою гордістю, дадуть їм привід пишатися новим поколінням козаків.
На добру службу юнаків благословляє і українська церква. Отець Михайло благословив, дав останні добрі слова у нелегкому, проте доблесному, майбутньому юним козакам і перехрестив їх на добрі діла.

 

 

 

Звісно молодих юнаків проводжав до лав армії і сам Верховний Отаман Міжнародного Комітету Всеукраїнського Козацтва Соколов Андрій Володимирович, що надало цій події неймовірної значущості. Він хвилювався від розуміння серьозності тої миті, адже ці юні хлопці – це захисники нашої неньки України. Саме їм доля вготувала випробування, яке вони як справжні сини своїх батьків-козаків пройдуть з честю!
Отже, у добру путь, молоді козаки-патріоти України!


 

 

 

"Міжнародний Комітет Всеукраїнського Козацтвa"