20-й ювілейний концерт в ДОЦ «Молода Гвардія»

7липня КТХ «Отаман» МКВК провів 20-й ювілейний концерт «День України» в міжнародному дитячому оздоровчому центрі «Молода Гвардія». Велике та яскраве козацьке шоу було організовано за підтримки БФ «Підприємці 7км», Федераціі Джундокан України за участю «Ради по захисту прав матері та дитини». Символічне прийняття всіх дітей «Молодої Гвардії» у лави українських козаків в кінці вистави підкреслило значущість цього заходу, його інтерес, популярність.
Всі відпочиваючі в «Молодій Гвардіі» діти з великим зацікавленням заслухали і прийняли всі десять основних козацьких традицій. А далі дружня відповідь дітей «згода» на пропозицію прийняти українську козацьку присягу підкреслила значущість авторитету козацтва в Україні, його вплив на виховання молоді та перспективу подальшого розвитку.

 

 

 
«Ми не прощаємося з вами», «ми кажемо вам до побачення», «до нових зустрічей», «Слава Україні», «Слава Українським козакам» — слова, якими був закінчений 20-й ювілейний концерт «День України», який проводив КТХ «Отаман» МКВК в Молодій Гвардії. 

 

 

"Міжнародний Комітет Всеукраїнського Козацтвa"